ALSANCAK DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Çok katlı veya az katlı binalarda, hava şartlarından özellikle de hava kirliliğinden oluşabilecek kirlerden dolayı temizlenmektedir. Alsancak Dış cephe cam temizliği değişik tekniklerle binaların hacmine göre temizlik gerçekleşir. Temizlik caddenin, binanın güzelliğini ve estetiğini bozmamak için belli aralıklarla yapılması gereken bir temizliktir.

Binaların üzerinde zamanla bölgeden bölgeye değişen kirler meydana gelir. Bu kirlenmeler toz, kir, is, yağlanma, kimyasal atık zerreleri olabilir. Alsancak Dış cephe cam temizliği cephe kaplama malzemesine göre farklı olabilir. Düz sıva, alüminyum, mermer, ahşap, gözenekli sıva ve granit gibi çeşitli taşlar dış cephe kaplamalarıdır. Her dış cephe kaplamanın kendisine özel temizleme tekniği vardır.

Dış cephesi camla kaplı bir bina olabilir. Cam kaplı olan bir binada kullanacağınız temizlik maddesi çok önemlidir. Camın öz dokusuna ve camın lastiğine kullanılacak madde zarar verebilir. Binanın cephesi temizlendikten sonra temizliğini uzun süre koruması için cilalama yapılır. Alsancak Dış cephe cam temizliğinde cilalama çok önemlidir. Binanın dış cephesinde kullanılacak kimyasallar binanızın boyutuna ve malzemesine göre seçilmelidir.