Hastane Temizliği

Sağlık İçin Temizlik Önemlidir

İnsanlar sağlıklarına kavuşmak için hastanelere başvurmaktadır. Sağlık için hastanelerin temizliği ve çok hijyeni büyük önem taşımaktadır.  Hastanelerin içi gibi dışının da temiz olması gerekir.

Hastaneler ne kadar temizlenirse temizlensin mikropların ve enfeksiyonun en yoğun olduğu ortamlardır. Temizliğin dışında yeterli düzeyde havalandırılması da gereklidir. Ancak dış cephesi kirli olan bir hastane havalandırma esnasında kir, toz ve pislikleri içeri alabilir. Yılda birkaç defa dış cephenin ve camların temizlenmesi ve bu işi ehli firmaların yapması uygun olacaktır. Hastane temizliği uzman dış cephe temizlik kadromuz ve kaliteli temizlik ekipmanlarımızla en uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Hastanenizin dış cephe temizliğini ve cam temizliklerini en uygun şekilde ve en uygun şartlarda sağlayabilmekteyiz.

Hastaların sağlığını ve rahatlığını ön planda tutarak en kaliteli temizlik hizmetini vermekteyiz. Hastane temizliği zordur ancak bizim ekibimiz bu konuda çok tecrübelidir. Türkiye’nin pek çok hastanesinin dış cephe temizlik işlerini ve dış cephe cam temizliklerini sürekli olarak biz yapıyoruz. Bizden Hastane dış cephe cam temizliği ile ilgili en kaliteli temizlik hizmetini tereddüt etmeden alabilirsiniz. Hastaneniz dış görünüşünün temizliği ile takdir uyandıracak ve bu sayede hijyen açısından da  önemli ölçüde ilerleme kaydedecektir.

Çok yüksek hastane binalarının dış cephe ve cam temizliğini yaparken bazen cam değişimi, silikonlama, mastik çekim işleri, kompozit ve alükobant vidalama işleri, levha söküm takım işleri de gerekebilmektedir. Profesyonel ekibimiz bu tip çalışmalar gerektiğinde müdahele edebilecek bilgi, beceri ve donanıma sahiptir. Hastane dış cephe temizliği esnasında gerekli görülen yerlere müdahele ederek bu tarz tadilat işleri de sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

Makaslı platform, sepetli vinç ya da iskelenin yetersiz kaldığı, araç gereç ve ekipmanların ulaşamadığı yerlere profesyonel dağcılık eğitimi almış olan uzman personelimiz  yüksek hastane binalarının uygun yerlerinden emniyetli şekilde sarkarak gerekli dış cephe temizliği ya da dış cephe tadilat müdahalelerini yapabilmektedirler.