AVM Temizliği

Endüstriyel dağcılık yöntemi ile AVM’lerin dış cephe temizliğini profesyonel ekibimiz sağlamaktadır.

AVM’ler yaşam ve alışveriş merkezi misyonuyla müşterilerine detaylı hizmet verme yarışı içine girmiştir. Bu nedenle avm’ler müşteri sirkülasyonunun en yoğun olduğu alanlardan biridir.

Avm’ler halka açık ortak olanlar olması sebebiyle ve insan faktörünün en yoğun bulunduğu alanlardan biri olması sebebiyle detaylı ve sürekli temizlik hizmetleri gerektirmektedir… AVM’lerde iç ortam temizliği kadar önemli fakat çok daha zor olanı AVM’lerin dış cephe temizliği ve AVM’lerin cam temizliğidir.

Avm’lerin cam temizliği yılda ortalama iki kez yapılmalıdır. Avm’lerin dış cephe temziliğini yaparken ve dış cephe cam temizliklerini yaparken kullanılan malzemelerin kalitesinden tutun da kullanılan ekipmanlar ve işi yapan personelin tecrübesi de oldukça önem arz etmektedir. Bazen temizliğin yanında tamirat, cam değişimi, silikonlama, vidalama işleri, kompozit değişimi, led ışık montajı, led ışık tamiratı, tabela söküm takım işleri de gerekebilmektedir. Tüm bunlar için uygun ekipman ve işi bilen personelin müdahele ediyor olması oldukça önemlidir. Yüksekte yapılan bir çalışma esnasında hem çalışanın hemde çalışma sahasından geçen vatandaşların zarar görmemesi için gerekli önlemlerin alınması ve ona uygun şekilde davranılması da çok önemlidir.

AVMlerin dış cephe temizliği ve avm cam temizliği, bina yüksekse çok daha zor koşullarda yapılmaktadır. Çok fazla yüksek olmayan AVM binalarının cam temizliği yapılırken Vinç kullanılabilir. Çeşitli platformlar, sepetli vinçler, örümcek vinçler, iskele veya makaslı platformlar yeterli olabilir. Ancak çok yüksek AVM binalarının cam temizliklerinde ve dış cephe temizliklerinde  bütün bu ekipmanlar devre dışı kalabilir. Bu gibi durumlarda sizlere farklı çözümler sunmaktayız. Biz yüksek AVM binalarının cam temizliklerini ve dış cephe temizliklerini dağcılık eğitimi almış ya da profesyonel dağcılardan oluşan kadromuzla yapıyoruz. Bu hizmeti de Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. Türkiye’nin en yüksek binalarının dış cephe temizliği ve cam temizliğini yapan firmamız, aynı şekilde yüzlerce çok katlı AVM’nin de dış cephe cam temizliğini ve dış cephe kompozit temizliklerini yapmıştır ve yapmaktadır.